VI Чемпіонат Первомайська з кіокушин карате

q_fy4c9q5dyВже стало доброю традицією для Первомайської федерації кіокушин карате проводити наприкінці року для вихованців федерації чемпіонат Первомайська з кіокушин карате. Цьогорічний турнір відбувся 17 грудня у спортивній залі ДЮСШ.
За «золото» в 16 категоріях змагалися 53 спортсмени федерації.

yytrf25roriБої спортсменів у цей день судили: рефері на татамі – В’ячеслав Мазітович Султанов, судді -Павло Миколайович Соколов, Євген Миколайович Касьяновський, Станіслав Валерійович Гашенко та В’ячеслав Сергійович Жильов.
Безпосередньо змагання розпочалися із показового виступу спортсменів федерації, у якому взяли участь не лише учасники турніру, а й усі спортсмени-вболівальники -від наймолодшого.
Хоча змагання і відбувалися серед учасників лише Первомайської федерації, проте у залі відчувалася напруга, жага до перемоги спортсменів була великою. Це й не дивно, адже кожен із спортсменів бажав отримати найголовніший приз турніру – кубок за І місце. uvk45b2_iqq
Перевагою цих змагань є те, що у них мали змогу спробувати власні сили багато новачків, які, переборовши страх, невпевненість та боязкість, зуміли показати гарний рівень підготовки. Багато учасників здивували як тренера, так і своїх суперників, показавши навіть кращі результати, аніж у спортивному залі під час підготовки до змагань.
У результаті свято спорту пройшло на славу!

За матеріалом Лєри Нікітської 

Loading

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *