У Первомайську в районі торгового центру «Магніт» зафіксовано провал дорожнього покриття.
Про це повідомляють користувачі в соцмережах.
На місці утворилася велика яма, ймовірно пов’язана з проблемами каналізаційної мережі. Небезпечну ділянку тимчасово обгородили підручними засобами.
Рух транспорту та пішоходів у цьому районі ускладнений.
Водіїв і пішоходів закликають бути максимально обережними та оминати небезпечну ділянку.
![]()
