У Первомайську суд виніс вирок у справі щодо катування неповнолітньої

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області ухвалив вирок у кримінальному провадженні щодо неповнолітньої обвинуваченої за ч.1 ст.127 КК України (катування).

Суд встановив, що у травні 2024 року під час конфлікту між підлітками було вчинено насильницькі дії щодо неповнолітньої потерпілої, які супроводжувалися фізичним та психологічним насильством.

Рішення суду

Суд визнав обвинувачену винною та призначив покарання у вигляді пробаційного нагляду строком на 1 рік із покладенням обов’язків:

  • періодично з’являтися до органу пробації;
  • повідомляти про зміну місця проживання, навчання чи роботи;
  • не виїжджати за межі України без погодження;
  • виконувати пробаційну програму.

Цивільні позови

Суд також частково задовольнив позов потерпілої сторони:

  • 3 160 грн — майнова шкода (у повному обсязі);
  • 100 000 грн — моральна шкода (замість заявлених 200 000 грн);
  • 20 000 грн витрат на правову допомогу — компенсовано за рахунок держави.

Крім того, у разі відсутності майна у засудженої, моральна шкода може бути стягнута з її батьків.

Деталі справи

За матеріалами суду, конфлікт виник між неповнолітніми, після чого були зафіксовані насильницькі дії, у тому числі на відео, яке стало одним із ключових доказів у справі.

Loading

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *