Упродовж тижня, з 1 по 7 червня 2026 року, у Первомайському пологовому будинку на світ з’явилися 14 немовлят. Серед новонароджених — 9 дівчаток та 5 хлопчиків, а також одна двійня.
Особливою стала поява найменшого малюка області — дитина народилася з вагою 1430 грамів саме у КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня». Найбільший новонароджений тижня у Первомайську важив 3700 грамів.
За інформацією обласної системи охорони здоров’я, загалом у Миколаївській області за цей період народилася 71 дитина, серед яких 39 дівчаток і 32 хлопчики. Також зафіксовано дві двійні.
Для порівняння, у пологових відділеннях Миколаєва з 29 травня по 5 червня народилися 36 дітей — порівну хлопчиків і дівчаток.
Попри складні часи, народження кожного нового життя залишається доброю та світлою подією для всієї громади.
![]()



