На Первомайщині на стаціонарі перебуває 8 хворих на CОVID-19

Станом на 08.00 год 18.05.2022 року в КНП «Первомайська ЦРЛ» знаходиться на стаціонарному лікуванні всього 52 особи, з них  CОVID-19 – 8 осіб.    Проце повідомляється на сайті районної ради.
Читати далі

В Україні схвалено план вакцинації від COVID-19 на 2022 рік

Уряд схвалив Національний план вакцинації  від COVID-19 на 2022 рік. Ключовим пріоритетом на поточний рік є подальше збільшення охоплення населення вакцинацією.
Читати далі

На Миколаївщині прогнозується чергова хвиля COVID-19

У Миколаївській області прогнозується чергова хвиля COVID-19 і тому є необхідність посилити роботу в усіх напрямках, які стосуються боротьби з надзвичайною ситуацією.
Читати далі