Купували гаджети за вигідною ціною: у Первомайську поліцейські встановлюють зловмисників, які ошукали громадянок на 22 тисячі гривень
У соцмережах потерпілі відгукнулися на пропозицію вигідно придбати мобільні апарати.
У Первомайську правоохоронці встановлюють осіб, причетних до двох шахрайських схем, у результаті яких місцеві жителі втратили загалом 16 тисяч гривень.
У Первомайському районі Миколаївської області 18-річна дівчина стала жертвою шахраїв, які під виглядом працевлаштування на відомому маркетплейсі ошукали її на 42 тисячі гривень.