У Первомайську вводять карантин через виявлений сказ у собаки

12 січня 2024 року відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, при виконавчому комітеті Первомайської міської ради, за головування міського голови Олега Демченка.
Читати далі