Спорстмени обговрили з мером Первомайська відкриття у місті секції греко-римської боротьби
5 липня 2022 року до міського голови Олега Демченка завітали представники громадської організації «Южноукраїнської Асоціації Греко-римської боротьби».
Читати далі 