Вшанування пам’яті героїв у третю річницю повномасштабного вторгнення

У третю річницю повномасштабного вторгнення Росії на територію України, за дорученням міського голови Олега Демченка, представники міської влади відвідали міські кладовища Первомайської громади, щоб ушанувати пам'ять воїнів, які віддали своє життя за Україну.
Читати далі