На Миколаївщині цивільним заборонено відвідувати ліси у воєнний час

З метою забезпечення безпеки громадян, запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах і мінімізації їх наслідків на період дії воєнного стану у Миколаївській області заборонено відвідування лісів населенням і в’їзд до них транспортних засобів.
Читати далі