23 квітня 2025 року інспектори Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу провели рейдовий захід на річці Південний Буг у Миколаївській області.
25 травня на річці Південний Буг, біля села Кам’яна Балка державними інспекторами виявлено громадянина, який здійснював вилов риби під час дії нерестової заборони з перевищенням дозволеної кількості гачків, а саме двома вудками з п’ятьма гачками, чим порушив Правила любительського рибальства.