Нічого святого: шахраї наживаються на пам’яті загиблих героїв

Жителька Арбузинки на Миколаївщині втратила понад 29 тисяч гривень, повіривши шахрайському оголошенню про збір підписів під петицією щодо присвоєння звання Героя України загиблим воїнам.
Читати далі

В мережі з’явилися документи, які підтверджують згоду російських  військових на виконання злочинних наказів.

Відомість з підписами окупантів виклав у мережі Віталій Кім, губернатор Миколаївської ОДА.  В цій відомості російські військові власноруч розписалися перед вторгненням в Україну.
Читати далі