Мешканці Первомайська спостерігали північне сяйво
20 січня на гідрологічній станції Первомайськ у період з 17:50 до 21:40 за Київським часом спостерігалося рідкісне для нашого регіону природне явище — північне сяйво.
Повідомляє Миколаївський обласний центр з гідрометеорології.
Читати далі 