Освячення гілочок у Храмі Святого Архистратига Божого Михаїла у Первомайську

Сьогодні, з нагоди двунадесятого свята Входу Господнього до Єрусалиму, настоятель храму протоієрей Володимир звершив Божественну літургію і чин освячення верби Цьогоріч відзначаємо це величне свято у час війни.  Свято, що цього року випадає на 17 квітня, знаменує вхід Господній до Єрусалима.
Читати далі