Освячення гілочок у Храмі Святого Архистратига Божого Михаїла у Первомайську
Сьогодні, з нагоди двунадесятого свята Входу Господнього до Єрусалиму, настоятель храму протоієрей Володимир звершив Божественну літургію і чин освячення верби
Цьогоріч відзначаємо це величне свято у час війни. Свято, що цього року випадає на 17 квітня, знаменує вхід Господній до Єрусалима.
Читати далі 