На Миколаївщині надзвичайники під час негоди врятували шістьох людей

На Миколаївщині рятувальники продовжують надавати допомогу у ліквідації наслідків негоди Як повідомили у прес-службі, для ліквідації наслідків негоди підрозділи Головного управління ДСНС України здійснили 11 виїздів.
Читати далі

Рятувальники відзначили первомайця подякою за порятунок дівчини, яка провалилася під лід

Рятувальники Первомайська зустрілися сьогодні і подякували громадянину Олександру Журавленко, який врятував життя дівчині, яка провалилася під лід.
Читати далі