До Дня Перемоги у Первомайську мер привітав ветеранів Другої світової

З нагоди відзначення 77-ї річниці перемоги над нацизмом 09 травня 2022 року міський голова Олег Демченко завітав додому до ветеранів, яких, нажаль, залишилось лише двоє - Герасименко Василя Івановича та Гуртового Миколи Миколайовича.
Читати далі