Депутатку Первомайської міськради вдруге оштрафували за російську мову під час сесії
Депутатка вже притягувалася до адміністративної відповідальності за аналогічне порушення у 2025 році, однак повторно використала російську мову під час офіційного засідання органу місцевого самоврядування.
Читати далі 