Державні інспектори Південно-Західного округу спільно з поліцією зафіксували факт незаконної вирубки деревини поблизу села Семенівка Благодатненської громади Первомайського району.
Станом на 08.00 год 18.05.2022 року в КНП «Первомайська ЦРЛ» знаходиться на стаціонарному лікуванні всього 52 особи, з них CОVID-19 – 8 осіб.
Проце повідомляється на сайті районної ради.
Сьогодні, в умовах війни, основними завданнями поліцейських залишається підтримання безпекової ситуації у районі, допомога населенню та протидія злочинним проявам.
Загалом у Миколаївській області вогнеборці за добу, що минула, загасили вісім пожеж, які були спричинені в переважній більшості необережним поводженням з вогнем та навмисними підпалами.