Першокласники гімназії №3 здійснили подорож сторінками книги Наталії Терещенко «Чарівне коло»

В рамках Національного Тижня читання літератури для дітей з цьогорічною темою “Тепло книжкової родини” пройшов бінарний урок-екскурсія для учнів 1 класу.
Читати далі

Екскурсія в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек: ділимося відгуком

20 жовтня учні 9 класу Первомайської гімназії № 3 на чолі з класним керівником Світланою Григорук та біліотекаркою Наталією Балановською відвідали Артхаб “Вінграновський” відповідно до плану проведення екскурсій та бібліотечно-музейних уроків, в  рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
Читати далі