В Арт-хабі “Вінграновський” відбулася масштабна зустріч представників ГО, націлена на налагодження співпраці та підвищення рівня ефективності комунікації
За ініціативи представників ГО “Десяте квітня” в стінах музею-бібліотеки відбулося засідання круглого столу: «ШЛЯХ ДО ЕФЕКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ».
Читати далі 