Ще двоє водіїв з Первомайщини позбавились своїх автівок через кермування в нетверезому стані
Первомайський районний відділ поліції повідомляє, що за добу, котра минула, правоохоронці виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у станні сп’яніння та трьох осіб, які розпивали спиртні напої у громадських місцях.
Читати далі 