На Первомайщині на стаціонарі перебуває 8 хворих на CОVID-19

Станом на 08.00 год 18.05.2022 року в КНП «Первомайська ЦРЛ» знаходиться на стаціонарному лікуванні всього 52 особи, з них  CОVID-19 – 8 осіб.    Проце повідомляється на сайті районної ради.
Читати далі

Про стан захворюваності на CОVID-19 та результати вакцинування на території Первомайського району

Первомайська районна військова адміністрація повідомляє, що станом на 08.00год 03.05.2022 року в КНП «Первомайська ЦРЛ» знаходиться на стаціонарному лікуванні всього 56 осіб   CОVID-19 – 11 осіб  Первомайська ОТГ – 1 Всього в КНП «Первомайська ЦРЛ» померло від CОVID-19 – 376 осіб.
Читати далі

Про захворюваність на CОVID-19  та вакцинування в Первомайському районі станом на 26.04.2022 року 

Первомайська районна військова адміністрація повідомляє: Станом на 08.00год 26.04.2022 року в КНП «Первомайська ЦРЛ» знаходиться на стаціонарному лікуванні всього 42 особи,  CОVID-19 – 10 осіб: Первомайська ОТГ – 2 Всього в КНП «Первомайська ЦРЛ» померло від CОVID-19 – 376 осіб.
Читати далі

В Україні схвалено план вакцинації від COVID-19 на 2022 рік

Уряд схвалив Національний план вакцинації  від COVID-19 на 2022 рік. Ключовим пріоритетом на поточний рік є подальше збільшення охоплення населення вакцинацією.
Читати далі

До уваги первомайців: Уряд скоротив термін дії «зелених» COVID-сертифікатів про вакцинацію

Термін чинності «зелених» COVID-сертифікатів в Дії, що підтверджують вакцинацію від коронавірусної хвороби, скорочено з 365 до 270 днів.
Читати далі

Про стан вакцинації від коронавірусу на території Первомайського району

Станом на 13 січня 2022 року в КНП «Первомайська ЦРЛ» знаходиться на стаціонарному лікуванні всього 37 особи, у яких підтверджений діагноз CОVID-19 З 37 підтверджених:     місто Первомайськ – 17, Первомайщина–9, Врадіївщина – 6, Кривоозерщина – 4, Арбузинщина- 1.
Читати далі

З 30 грудня всі регіони України будуть в «жовтій» зоні

Спад захворюваності на COVID-19 в Україні Про це повідомляє Первомайська районна державна адміністрація, посилаючись на Миколаївську ОДА Юрій Гранатуров: З 30 грудня всі регіони України перебуватимуть на «жовтому» рівні епіднебезпеки.
Читати далі