Комунальне підприємство "Первомайське управління водопровідно-каналізаційного господарства" повідомляє про початок першого етапу відключення водопостачання для споживачів, які мають значні борги за послуги централізованого водопостачання та водовідведення.
14 березня 2025 року під час засідання Виконавчого комітету Первомайської міської ради було ухвалено рішення про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення.