Інсталяція «Червоні черевички» у рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулася у Первомайську 29 листопада у сквері «Перемоги» поблизу меморіалу «Вічний вогонь».
В 2000 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства відносно жінок, запропонувавши урядам, міжнародним та неурядовим організаціям проводити в цей день заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до цієї проблеми.