Під час паратної наради з міським головою Первомайська Олегом Демченко відбувся, зокрема, розгляд питання про роботу адмінкомісії при виконавчому комітеті.
10 грудня під час засідання виконавчого комітекту Первомайської міської ради розглянули питання про визначення підприємств, на яких будуть відпрацьовувати покарання особи, що вчинили адміністративні правопорушення.