Під час паратної наради з міським головою Первомайська Олегом Демченко відбувся, зокрема, розгляд питання про роботу адмінкомісії при виконавчому комітеті.
3 травня 2022 року під головуванням першого заступника міського голови Дмитра Малішевського, за участю заступника міського голови Володимира Рябченка, відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.