Війна забрала життя ще одного земляка, солдата Намесника Олега Сергійовича. Герой загинув 02 травня 2026 року під час виконання службових обов’язків, захищаючи незалежність, безпеку та майбутнє України.
Первомайська громада висловлюють найщиріші співчуття родині, друзям та близьким загиблого воїна. Ім’я Олега Сергійовича назавжди залишиться в пам’яті як символ мужності та незламності нашого народу.
Вічна пам’ять та слава Герою!
![]()




