Увечері 27 травня на Миколаївщині погіршилися погодні умови — сильний вітер та дощ спричинили падіння дерев у кількох населених пунктах області.
Як повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Миколаївській області, рятувальники двічі виїжджали на ліквідацію наслідків негоди.
Поблизу села Панкратове Південноукраїнської громади Вознесенського району надзвичайники прибрали дерево, яке впало на проїжджу частину дороги.
У Первомайську через пориви вітру аварійне дерево небезпечно нависло над дахом приватного будинку. Рятувальники оперативно його прибрали та не допустили падіння на житлове домоволодіння.
За попередньою інформацією, постраждалих внаслідок негоди немає.
![]()



