Негода на Миколаївщині: у Первомайську аварійне дерево нависло над будинком

Увечері 27 травня на Миколаївщині погіршилися погодні умови — сильний вітер та дощ спричинили падіння дерев у кількох населених пунктах області.

Як повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Миколаївській області, рятувальники двічі виїжджали на ліквідацію наслідків негоди.

Поблизу села Панкратове Південноукраїнської громади Вознесенського району надзвичайники прибрали дерево, яке впало на проїжджу частину дороги.

У Первомайську через пориви вітру аварійне дерево небезпечно нависло над дахом приватного будинку. Рятувальники оперативно його прибрали та не допустили падіння на житлове домоволодіння.

За попередньою інформацією, постраждалих внаслідок негоди немає.

Loading

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *