На Первомайщині вже 22 людини потрапили до лікарні після поминального обіду

У Кривоозерській громаді Первомайського району поліція встановлює обставини масового харчового отруєння після поминального обіду.

Як повідомили у поліції Миколаївської області, інформацію про численні випадки отруєння правоохоронці виявили під час моніторингу соцмереж та інтернету.

Попередньо встановлено, що захід відбувся 22 травня в одному з тимчасово зачинених кафе громади.

Станом на ранок 26 травня до медичних закладів звернулися 22 людини, серед яких — дворічна дитина. Усі пацієнти перебувають на стаціонарному лікуванні. За даними медиків, загрози їхньому життю та здоров’ю немає.

Наразі фахівці проводять санітарно-епідеміологічні перевірки та лабораторні дослідження, щоб встановити джерело отруєння.

Поліція з’ясовує всі обставини події та вирішує питання щодо правової кваліфікації випадку.

Loading

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *