У Кривоозерській громаді Первомайського району поліція встановлює обставини масового харчового отруєння після поминального обіду.
Як повідомили у поліції Миколаївської області, інформацію про численні випадки отруєння правоохоронці виявили під час моніторингу соцмереж та інтернету.
Попередньо встановлено, що захід відбувся 22 травня в одному з тимчасово зачинених кафе громади.
Станом на ранок 26 травня до медичних закладів звернулися 22 людини, серед яких — дворічна дитина. Усі пацієнти перебувають на стаціонарному лікуванні. За даними медиків, загрози їхньому життю та здоров’ю немає.
Наразі фахівці проводять санітарно-епідеміологічні перевірки та лабораторні дослідження, щоб встановити джерело отруєння.
Поліція з’ясовує всі обставини події та вирішує питання щодо правової кваліфікації випадку.
![]()




