Медики Первомайського пологового будинку звітують про черговий робочий тиждень, який подарував громаді нових жителів. За період наприкінці травня у нашому місті з’явилися на світ 6 немовлят — 2 дівчинки та 4 хлопчики.
Справжнім богатирем тижня став малюк, який народився з вагою 3900 грамів. Натомість вага найменшого первомайського немовляти склала 2400 грамів.
У порівнянні з іншими містами Миколаївщини ситуація виглядає так:
-
У Миколаєві народилося 50 дітей (26 дівчаток та 24 хлопчики).
-
Загалом у закладах охорони здоров’я Миколаївської області з 25 по 31 травня народилося 87 дітей, серед яких зареєстрували одну двійню. Цього разу дівчатка випередили хлопчиків по області — 46 проти 41.
-
Обласним рекордом став малюк із критично малою вагою — усього 770 грамів, який з’явився на світ у Миколаївській обласній клінічній лікарні.
Вітаємо первомайські родини з поповненням та бажаємо малюкам міцного здоров’я!
![]()


