У Первомайську відкрився сезон виставок – ярмарків домашнього та декоративного тваринництва (ФОТО)

У Первомайську відбулася традиційна виставка – ярмарок домашнього тваринництва та породистих голубів. Кілька  за сприяння народного депутата України Аркадія Корнацького на “Грушівському ярмарку” збираються птахівники, а також розвідники домашніх та декоративних тварин.

Ярмарок – це чудова нагода поповнити господарство новими видами та породами тварин. Сприяє цьому і той факт, що географія учасників з усієї України. Це і представники з Миколаївщини, Києва, Львову, Вінниці та навіть Криму. Гості та жителі Первомайська покидали ярмарок з ящиками, клітками або просто в руках несли покупки та сувеніри. Дяка частина відвідувачів навідуються сюди з дітьми як на екскурсію. У малечі викликає захват спостерігання за незвичними для багатьох тропічними птахами, павичами, різними породами курей, голубів, кролів.

Традиційно, під час ярмарку працювала експертна комісія. За результатами вивчення експонатів, розвідники чистокровних порід отримали заслужені відзнаки за свою роботу. Учасники конкурсу на чистоту породи, відзначають, що такий ярмарок сприяє їхній діяльності та стимулює до роботи. Ще не так давно у Первомайську можливості продемонструвати результатів своєї роботи вони не мали.

 

5,430 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code