Жителі Первомайщини стали на захист перевізника, у якого можуть відібрати маршрути (Первомайск Инфо)

perevozshiki 31_05.Still002Жителі кількох сіл Первомайщини стурбовані можливою зміною перевізника, який забезпечує сполучення сіл з районним центром. У понеділок, 30 травня, люди зі Степківки, Мигії, Лисої Гори та Жовтневого зібралися в районній адміністрації, аби висловити свої вимоги керівнику району :

– Ми приїхали сюди для того, щоб підтримати його, щоб він залишився на наших маршрутах, які він обслуговує на сьогоднішній день: Лиса Гора, Жовтневе і Мигія. Ми хочемо, щоб цей перевізник залишився і не допустити до зміни перевізника на наших маршрутах – пояснює причину візитуОлена Чернега, жителька с. Лиса Гора

Перевізник, якого вже півроку відстоює громада – підприємець Войтенко. Послуги надає як більше півтора десятка років. Як розповідають люди, за цей час, за будь яких умов, автобуси ходять по графіку. Та й до пасажирів ставляться з розумінням, розказує Світлана Письменна, жителька с. Мигія:

– І студентів забирає, якщо потрібно, приїжджають подвійні маршрутки під технікум, забирають їх. В нас даже в Куріпчино людей він возить і забирає в базарні дні.

Складається враження, кажуть присутні, що Войтенка намагаються навмисно витіснити з
ринку перевезень. Його конкурент – підприємець Кулачинський, його послуги і намагаються “нав’язати” селянам при тому, що про останнього люди чують тільки негативні відгуки. Це і зміна графіку руху і маршрутів, подорожчання проїзду, зменшення кількості рейсів. Про ніби навмисне перешкоджання з боку конкурсного комітету говорить і представник перевізника Олександр Кравченко:

– Постійно конкурсний комітет приймає рішення щодо недопущення претендента перевізника ФОП Войтенко. Підстави, на мою думку надумані, оскільки документи подано в нормальному стані, згідно чинного законодавства.
Як тільки я надаю документально підтверджені докази, порушую перед конкурсним комітетом питання щодо недопущення ПП “Євротрансюг” до участі у конкурсі, не з надуманих – законних підстав, вони приймають рішення про недопущення обох і виносять об’єкт на новий конкурс.

В такий спосіб конкурсний комітет, очолюваний виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації Сергієм Бондаренком, діє вже втретє. Нещодавно суд скасував рішення комітету про недопущення ФОП Войтенко до конкурсу. Тому тепер буде новий, призначений на 30 червня. Люди ж, вимагають місцеву владу почути їх. Автобуси “Євротрансюг” вони бойкотуватимуть, не виключають, що доведеться перекривати дорогу Миколаїв – Ульянівка.

10,926 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.