Втомлені та задоволені: первомайські скаути повернулися додому (Первомайск Инфо)

Первомайські учасники всеукраїнської “Національної Організації Скаутів України” повернулися з походу “Козацькими шляхами”, що проводився на Черкащині. Протягом 5 днів скаути жили в умовах відсутності цивілізації, наодинці з природою, розповів Ілля Єршуєв :

– Жили мы в палатках, сами кололи дрова, сами костер делали и на костре еду варили. Было не плохо. Варили каши, супы, борщ варили.

Під час збору, скаути з усієї України зміцнювали свої фізичні та моральні якості. А також набували нових навичок, про що з задоволенням розказують:

– Больше всего понравилось мыловарение. Мама показывала уже мыло, которое мы сделали. Брали глицерин, всякие разные краски для мыла, отдушки. На костре расплавляли глицерин. У каждого были разные формочки. Каждый мог делать мыло, которое он хочет – розказала Ямуна Зінов’єва.

Найбільше вражень по собі залишила “нічна гра”. До неї не допускалися учасники віком молодше 16 років. Це був справжній іспит на витривалість розповів Максим Тупчій:

– Самым сложным испытанием был шестикилометровый кросс в мокрой одежде, после того, как мы искупались в болоте. После этого наша команда не заняла никакого места, но остались позитивные эмоции и хороший настрой.

Не всі ризикнули пережити такий екстрим. Для них, та скаутів молодшого віку, було організовано “денну гру”, говорить Валентина Шкітіна:

Там очень много болот, и я не решилась. Но мы участвовали в дневной игре, она была похожей, но более чистая. В основном, это различные квесты, мы стреляли из лука, плавали на каяке.

Найбільшим своїм досягненням скаути називають проект, над яким працювали всі учасники. Вони створили мапу України викладену зі штучних маків, в пам’ять усіх, кого забрала війна. Це досягнення внесено до реєстру Книги рекордів України. Розмір витвору становив в довжину 7 метрів, в ширину три метри. А кількість використаних маків становить понад 4000 одиниць.

За допомогу, надану для участі в поході “Козацькими шляхами”, первомайські скаути передають слова подяки народному депутату Аркадію Корнацькому.

11,455 total views, 3 views today

2 comments

  1. Первомаец

    Я конечно извиняюсь, но “учаВствовали” – это от слова “чавкать”?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.