З Первомайська відправили вантаж з допомогою для десантників з Миколаївської 79-ки (Первомайск Инфо)

yGr8PZzi1rsНа передодні Великодня з Первомайська відправився автомобіль волонтерів “Бандерівець” завантажений продуктами та необхідними речами для бійців 3 батальйону 79-ої аеромобільної бригади. Нещодавно десантники потрапили під нищівний ворожий обстріл і залишилися практично без засобів для існування. Про це розповідає боєць АТО Олександр Нікітін:

Хлопці з мінометної частини зі взводу розвідки, в якому я служив, залишилися без нічого. Практично всі речі, все спорядження згоріло. Так само і БТРи.
За цей час ми, що змогли – зібрали. Підготували перший конвой продуктів харчування та генератори для них.
Відправили їм. Це не єдиний конвой, будуть наступні. Будемо збирати гроші на форму, на екіпіровку для бійців розвідки, оскільки вони залишилися без нічого.

Підрозділ на даний час не боєздатний. Сьогодні вночі наш підрозділ зайшов в Мар’їнку на зачистку і ранили одного чоловіка, позивний його Туман, він зараз знаходиться в госпіталі.

Якщо ми в найближчий час не відновимо боєздатність цього підрозділу в екіпіровці та спорядженні, далі підуть двохсоті та трьохсоті.

На передову передали продукти харчування, одяг та необхідний бійцям інструмент, а саме бензопилу, генератор та інші речі. Допомогу збирали всим миром, розказують волонтери:

Хочу сказати велике дякую хлопцям із Києва, волонтерам, які допомогли купити нам генератори і бензопилу. Вони відгукнулися, вислали нам певну суму грошей. Олегу велике дякую.
Також велике дякую хлопцям, сослуживцям моїм, які служили разом зі мною в розвід підрозділі, які за лічені дня зібрали суму 10 000 гривень.
Велику дякую нашим жителям, які відгукнулися, зібрали закрутки. Все, що могли звозили сюди для того, щоб бійці там мали що їсти, – говорить Олександр Нікітін.

На даний час приєдналися представники громадських організацій міста “Орлик Миколаївщини”, потім приєдналася Одеса, ГО “Рада громадської безпеки”. З Бердичева волонтери допомогли в придбанні генератора.
Також, від колективу і від депутата Корнацького теж надійшла допомога, – говорить Ігор Городнюк, голова ГО “Майдан Південь”

Волонтери закликають городян приєднатися і підтримати бійців з 79-ки. Хлопці в скрутному становищі. Вони потребують продуктів харчування, також необхідні кошти на закупівлю форми та оснащення для відновлення боєздатності підрозділу.

10,642 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.