На Первомайщині утворилася релігійна громада Української Православної Церкви Київського Патріархату (Первомайск Инфо)

Жителі села Кам’яна Балка, об’єдналися в парафію Православної Церкви Київського Патріархату. Таке рішення місцеві жителі прийняли минулими вихідними. “За”проголосували практично всі присутні на зібранні. Це історична подія як для кожного прихожанина, так і для села в цілому, переконаний Борис Нагірняк, обраний головою громади:

– Час настав такий, що в державі дуже важкий стан, життя кожної людини. Для того, щоб перемогти оце зло, якого так багато, яке прийшло на нашу землю, і перемогти агресора , час підказав створити релігійну громаду для того щоб молитися за спасіння нашої держави, нашої землі України.

Ініціативу кам’янобалців підтримав народний депутат Верховної Ради Аркадій Корнацький. Він також пообіцяв людям допомогти з будівництвом храму:

– Я ніколи не відмовлявся і завжди надавав цю допомогу в тому числі і приходам Київської Православної Церкви Московського Патріархату. І ця допомога завжди була чималою. Але, врешті-решт, ми всі розуміємо, що ті процеси, які йдуть по всій Україні, а саме рішення людей про перехід православних до церкви Київського патріархату, вони не повинні оминати і нас. Це правильна громадянська позиція, правильно з політичної точки зору. І це, безумовно, піде на користь України.

Тепер громада візьметься за будівництво церкви. Її планують звести на тому місці, де в середині ХХ століття стояв храм Покрови пресвятої Богородиці.Тут ще в 2012 році заклали пам’ятний хрест і планувалося будівництво церкви Московського патріархату. Втім процедура відведення землі була проведена зі значними порушеннями.
Селяни впевнені, що за підтримки Аркадія Корнацького будівництво храму йтиме швидкими темпами.

11,706 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.