Пропустив корекційну програму – схильному до насилля чоловіку загрожує арешт

На Первомайщині дізнавачі поліції оголосили підозру чоловіку за ухиляння від проходження програми для кривдників

Мешканець Врадіївської територіальної громади за відсутності поважних причин не відвідував центр надання соціальних послуг для проходження програми для кривдників. За скоєний проступок зловмиснику загрожує арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до двох років.
У ході досудового розслідування дізначавачі відділу поліції № 2 Первомайського райвідділу встановили, що постановою Врадіївського районного суду 36-річний місцевий мешканець визнаний винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 173-2 КУпАП «Вчинення насильства в сім’ї або невиконання захисного припису», відносно своєї 62-річної матері. Також за рішенням суду правопорушника направили на проходження трьохмісячної корекційної програми для кривдників.
Повідомлення про виклик з точною датою, часом та місцем для проходження програми домашньому насильнику вручили працівники центру. Однак чоловік, ігноруючи вимогу Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та обов’язок, покладений на нього рішенням суду, без поважної на те причини не з’явився до центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради та не повідомив причини його неявки.
Дізнавачі за процесуального керівництва Врадіївського відділу Первомайської окружної прокуратури повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні проступку, передбаченого ст. 390-1 Кримінального кодексу України «Умисне ухилення від проходження програми для кривдників особою, щодо якої такі заходи застосовані судом».

Санкція статті передбачає покарання у вигляді арешту на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до двох років.

3,079 total views, 4 views today

1 comment

  1. Громквартальчий комітет

    А для тих, хто здійснив робійницький напад на мешканців Дроздовки: ветеранів ВВВ віком 98 р., та 90 р. та жінку віком 80 р. (одиноких громадян), також організували програмні тримісячні курси, про те як без насилля відбирати пенсії та хатнє майно у мало захищених людей.
    Чи так безграмотно й будуть спілкуватись з такою категорією люду первомайського.
    До речі народ подейкує, що жінка (потерпіла) з заявою до міліполіції не зверталась чи зверталась, але її висловили якісь претензії про те, що вjна щось не те чи не так зробила під час нападу, чи після нього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.