Відмова від повістки – судитимуть двох жителів Первомайщини

Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації – двом мешканцям Врадіївщини повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокурорів Врадіївського відділу Первомайської окружної прокуратури Миколаївської області повідомлено про підозру двом мешканцям одного із сіл Врадіївської територіальної громади за фактом ухилення від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).
За даними слідства, один з чоловіків, будучи військовозобов’язаним, за місцем свого проживання в присутності уповноважених осіб, діючи умисно, розуміючи протиправність своїх дій, відмовився від отримання повістки на відправку до військової частини. Інший, будучи належним чином оповіщеним про дату та час відправки до військової частини, без поважних причин не прибув до Другого відділу Первомайського РТЦК та СП, таким чином ухилившись від проходження військової служби.
Досудове розслідування здійснюється слідчими слідчого відділу відділення поліції № 2 Первомайського районного відділу поліції.

 Згідно з санкцією статті, за вказане кримінальне правопорушення загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

2,255 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.