У Кривоозерській громаді ювенали поліції проводили профілактичну роботу

Ювенальний інспектор превенції Первомайського районного відділу поліції Руслан Сарожинський завітав до Тридубського ліцею, де провів профілактичну бесіду з учнями 10-х та 11-х класів.

Під час заходу поліцейський розповів учням про можливі ризики для них у соціальних мережах інтернет-простору, нагадав про дотримання правил поведінки у громадських місцях та під час навчального процесу. Інспектор зауважив на адміністративній відповідальність учнівської молоді та наголосив на важливості ведення здорового способу життя.

Ще поліцейський провів роз’яснювальну роботу з продавцями та власниками торговельних закладів у с. Тридуби, де здійснюється продаж алкогольних та тютюнових виробів.

Також ювенал розмістив інформаційні листівки у приміщеннях закладів торгівлі та наголосив продавцям про обов’язкову перевірку документів, що підтверджують вік особи, щодо повноліття якої є сумнів. Попередив працівників торгівлі про адміністративну відповідальність за продаж алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам.

Якщо ви стали свідком продажу алкоголю або вживання алкоголю неповнолітніми особами ( до 18-ти років), не проявляйте байдужість, звертайтеся на спецлінію 102.
 

 

1,505 total views, 3 views today

1 comment

 1. Тікі Ток Так

  Ювеналіям у школах, ПТУ та інших закладах начебто освіти роботи непочатий край.
  Контингент сучасних недорослів, на жаль, в значній кількості свого поголів’я матюкливий (що юноші, що дєвушкі) , нахабний, абсолютно не сприймаючий правил поваги до старших та й до вчителів, до речі.
  Бува навіть агресивний в реакціях на зауваження.
  Малоуспіваючий в ЗНО.
  Непомірно надто високого чи значно завищеної про себе думки та самооцінки.
  Через все це виникає цілком справедливе припущення, що ніхто з педагогічних кадрів та органів Освіти цим не переймається і не затурбований.
  А в Інтернеті тому всьому негативно благодатний грунт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.