Судитимуть первомайця, який нібито закликав до повалення влади

Первомайська окружна прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно 41-річного мешканця міста Первомайська за фактами публічних закликів до насильницької зміни й повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, вчинених повторно (ч. 2, ч. 3 ст. 109 КК України).

Слідством встановлено, що обвинувачений у грудні 2022 року у соціальній мережі «Facebook» неодноразово поширював контент, який за висновками експертизи містить публічні заклики до повалення конституційного ладу та захоплення державної влади в Україні. Під час обшуку за місцями проживання фігуранта справи правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, телефони та документи, що містить докази вчинення ним злочину.

Досудове розслідування здійснювалось співробітниками Управління СБУ в Миколаївській області.

За вчинене йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 5 років з конфіскацією майна або без такої.

2,531 total views, 11 views today

1 comment

 1. З не є З

  “Судитимуть первомайця, який нібито закликав до повалення влади” – так написано у заголовку статті.
  Так закликав ? Чи “нібито” ?
  Якщо н і б и т о , то суд такі справи не розглядає. Або “нібито” розглядає.
  На сто % переконано можна “нібито” припус ти, що тута щось не теє.
  Що ж до фігуранта, то тим, хто більш – менш регулярно цікавиться Первомайськ-інфовмними публікаціями, відомо, що це саме той хлопчина чи чоловік, якого кілька років (2 чи 3) тому на замову побили на одному з мікрорайонів нашого, не завжди славетно відмого в Україні та світі, міста.
  А побили за що ?
  За те, що принцпіально вів свого роду війну, а скоріш критикувальну боротьбу, проти певних чиновників та служб місцевої влади.
  Чи знайшли тих невдалих вбивць чи покарали – поки що невідомо, бо відповідного матеріалу в Первомайському – Інфо не знаходилось.
  От скоріш за все винайшли іншу методу як закрити рота непокірливому представнику “єдиного джерела влади в Україні” (згідно малодіючої Конституції країни).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.