В кілька разів виросла сума вкраденого – головному бухгалтеру управління Первомайської міської ради повідомлено про змінену підозру

За даними слідства, в період з січня 2021 по вересня по вересня 2022 року головний бухгалтер, маючи умисел на заволодіння бюджетними коштами, склала та видала завідомо неправдиві офіційні документи, згідно яких нарахувала та незаконно отримала на власний картковий рахунок заробітну плату значно вищу за встановлений оклад на загальну суму 7 млн 911 тис грн.

Раніше повідомлялось: Правоохоронці розшукують ексбухгалтера Первомайської мерії, яка привласнила 500 тисяч гривень

Заволодіння бюджетними коштами – бухгалтеру міської ради обрали запобіжний захід

За процесуального керівництва Первомайської окружної прокуратури Миколаївської області та сприяння Первомайського міського голови, в ході досудового розслідування кримінального провадження за фактом заволодіння бюджетними коштами головним бухгалтером управління культури, національностей, релігії, молоді та спорту Первомайської міської ради, встановлено нові факти аналогічних злочинів, у зв’язку з чим вказаній особі повідомлено змінену підозру у заволодінні бюджетними коштами вчинене повторно, в період дії воєнного стану та в особливо великих розмірах та службовому підробленні, що спричинило тяжкі наслідки, несанкціонованій зміні інформації, яка обраховується в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, вчинені особою, яка має право доступу до неї, вчинений повторно, що спричинили значну шкоду (ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 362, ч. 3 ст. 362, ч. 2, ч. 3, ч. 4 ст. 191, ч. 5 ст. 191 КК України).

2,640 total views, 10 views today

1 comment

 1. Гав удит

  Так шо ж все таки зі справою начальника Первомайського управління ЖКХа по якій тоже щось біля 3-х міліонів прихватили у лівий спосіб та поділили.
  Щось не чути щоб хтось відповів та повернув гроші у казну городську.

  Хоча якби й повернули то все одно інша он така чиновниця б вкрала.
  Тільки сумнівно шо вона цю справу сама провернула і все собі загребанула.
  З тими грошима щось завжди робиться і крайніх не знайдеш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.