В навколосонячній мандрівці нехай щастить тобі, Земля!

16 лютого в Артхаб «Вінграновський» завітали учні 2а класу Первомайської початкової школи № 11, щоб здійснити літературний круїз “під поетичними вітрилами” Анатолія Качана. «Маршрут» було прокладено ще 16 січня, коли Анатолій Леонтійович відзначав свій день народження. І ось, новий «екіпаж»  вирушив у захоплюючу пізнавальну подорож. Адже знайомство з творчістю нашого земляка, поета-мариніста Анатолія Качана – це, крім естетичної насолоди від читання гарної поезії, завжди нові цікаві відкриття, знайомство з новими словами, поняттями, географічними назвами, нові враження, емоції.

Другокласники виявили цікавість і до біографії поета, і до його творів. Вони вивчили напам’ять вірші автора і дуже гарно декламували їх, чим порадували присутніх екскурсоводів, батьків і улюблену вчительку – Світлану Андріївну.

Пильнуй, щоб п’ять материків

Були сповиті не димами,

А синім диханням лісів.

Ти чуєш,— знов кує зозуля?

Ти бачиш,— вишня зацвіла?

Це до північної півкулі

Весна, як молодість, прийшла.

Зелений лист тремтить на гілці,

Мов стяг на щоглі корабля.

В навколосонячній мандрівці

Нехай щастить тобі, Земля!

Під ритмічні пісні на слова А.Качана юне товариство виявило свій танцювальний хист, а насамкінець – висловили поетові подяку і свої побажання. На жаль у нас є тільки 2 екземпляри збірки «Листи осіннього саду», але сподіваємося, що роздобудемо й інші видання.

Дітей зацікавили експонати Бібліотеки-музею Миколи Вінграновського, світлини, книги. Перші відвідини показали, що діти зростають допитливими, спостережливими, небайдужими до краси. І це тільки початок. Фонд Музею-бібліотеки дає необмежену можливість поповнювати і поглиблювати знання, виховувати естетичні смаки. Тож до нових зустрічей!

Урок-екскурсія Творчість Анатолія Качана.

Урок-екскурсія в Артхабі “Вінграновський”

Урок-екскурсія для 2А класу, ПШ №11 в Бібліотеці-музеї Миколи Вінграновського

Уважні і допитливі слухачі

Флто на згадку про зустріч в Артхабі “Вінграновський”

Наталія Терещенко, голова художньої ради Артхабу Вінграновський

4,376 total views, 164 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.