Активісти з Первомайська та Врадієвки приєдналися до “Прокурорського Майдану” в Одесі (Первомайск Инфо)

В Одесі, під стінами обласної прокуратури, триває безстрокова акція протесту, учасники якої виступають проти призначення на пост обласного прокурора Миколи Стоянова. Його 30 березня “відновили рішенням суду”, замість звільненого Шокіним Давида Сакварелідзе.

00012.MTS_snapshot_01.00_[2016.04.06_16.31.44]

Ігор Бичков

У прокурорского майдана есть три требования:
-Стоянова в отставку,
-Генеральный прокурор в Украине должен выбираться через конкурс, открытый и прозрачный, без вот этих вот договорняков и семейных схем и решений
-Прокурор в Одесской области должен назначаться через процедуру общественных слушаний – заявив представник “прокурорського майдану” .

До “прокурського майдану” приєдналися і активісти з Первомайська та Врадієвки. Жителі Миколаївщини також знайомі з “діяннями” скандальновідомого прокурора, оскільки Микола Стоянов свого часу очолював місцеву обласну прокуратуру. І саме за його “керівництва” гальмувався розгляд резонансних справ та активно відпрацювувалися схеми “віджиму” чужого бізнесу. До одеситів приєдналися цього дня і активісти з Полтави.

00043.MTS_snapshot_00.04_[2016.04.06_16.32.52]

Денис Абубакіров

– Ситуація полягає в чому. Я зараз скажу вам так, що, наприклад, в місті Первомайську є цукровий завод Так от за нашою інформацією, я зараз скажу, що вона не підтверджена, аби мене потім не тягали по судах. Але на нашу думку, саме прокурор Стоянов винен в банкрутстві цього підприємства, як мінімум – розказав Денис Абубакіров, громадський активіст з Первомайська.

00078.MTS_snapshot_00.51_[2016.04.06_16.33.24]

Анатолій Бурлак

– Після Врадіївського бунту було написано 91 заяву в прокуратуру, в генеральну в тому числі. Був у нас Стоянов у Врадіївці, який брав ці заяви. Який клятвено обіцяв, що кожна ця заява буде розглянута і доведена до кінця. Всі заяви були написані на доручення міліції. Це закатовані, замордовані, убиті, зґвалтовані, тобто дуже серйозні були справи – розповів Анатолій Бурлак, представник громадськості смт. Врадіївка.

На момент приїзду представників Миколаївщини, одеські активісти вже розблокували роботу прокуратури, оскільки раніше до приміщення нікого не впускали. Втім зустрітися з Миколою Стояновим можливості не було. У відомстві заявили, що Стоянов знаходиться в районних відділеннях прокуратури. Але де саме, не повідомили, мовляв, головний прокурор Одещини свій графік ні з ким не погоджує.

IMG_0612 IMG_0618 IMG_0631 IMG_0640 IMG_0671 IMG_0703

9,064 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.