Судитимуть мешканця Южноукраїнська за публікації на підтримку агресора

Прокурором Южноукраїнського відділу Вознесенської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця м. Южноукраїнськ за фактом поширення матеріалів щодо глорифікації учасників збройної агресії рф проти України, виправдовування та заперечення збройної агресії рф проти України, вчиненого повторно (ч. 2 та ч.3 ст. 436-2 КК України).

Слідством встановлено, що чоловік, з кінця березня по червень 2022 року, через заборонену в Україні соціальну мережу «Однокласники», неодноразово поширював матеріали, які прославляють дії окупантів на території України, та матеріали, в яких містилося виправдовування та заперечення збройної агресії рф проти України.

За клопотанням прокурора судом накладено арешт на майно підозрюваного – частку квартири вартістю понад 300 тисяч гривень.

3,353 total views, 7 views today

1 comment

 1. ЗнаТоКи

  Хароша категорія дєл зараз уголовних.
  Все на виду, перезняв, записав.
  Раз два і дєло готова.
  Лише встигай в суд відносити.
  Щось схоже на наркоманські діла, коли сидять міліціонери в лісосмузі біля поля макового совхоза Первомайського і чекають поки наркомани наберуть в сумки соломи та коробочок макових на зібраному урожавному полі і йдуть шасливенькі до міста.
  А міліціонери з лісосмуги: “Хальт, Хенде хох”, а потім цап царап і у “канарейку” і в КеПеЗе.
  А потім в суд.
  А он шахраїв ніяк не виловлять.
  Чиновників які розікрали, розграбили заводи, фабрики, за дармачок землю у селян повидурювали ну ніяк не можуть вирахувати, розслідити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.