Екскурсія для дошкільнят в Артхабі «Вінграновський»

В гостях у Бібліотеки-музею Миколи Вінграновського сьогодні побували вихованці дитячого садочка № 6 «Дзвіночок». Старша і середня групи діток з цікавістю роздивлялися світлини, книги, інсталяції, предмети побуту, портрети письменника та його особисті речі, уважно слухаючи супроводжуючу розповідь екскурсовода.

А потім на великому екрані переглянули та прослухали анімовані аудіовірші, підібрані спеціально для них:  Сон каченяти, Бабунін дощ, Молоденька хмаринка. Особливо сподобалися маленьким гостям вірші: “Маленьке зайченятко” у записі голосу Миколи Вінграновського та “Іде кіт через лід” у записі нашого земляка, актора Едуарда Козачка. А коли зазвучала пісня на слова Вінграновського «Що робить сонце уночі», маленькі екскурсанти охоче пустилися у танок.

Дітям сподобалась екскурсія, і наступного разу вони пообіцяли самостійно вивчити та задекламувати вірші нашого знаменитого земляка. А поки що, усі разом запам’ятали перший куплет віршика-пісеньки:

Що робить сонце уночі,

Коли у лісу на плечі

Тоненька зіронька сидить,

Що робить сонце? Сонце спить…

Персонал бібліотеки-музею вперше приймав дошкільнят. Вихованці дитсадка “Дзвіночок” виявилися напрочуд розумними, чемними і вдячними екскурсантами. Чекаємо нових відвідин наших маленьких друзів.

Наталія Терещенко, голова художньої ради Артхабу “Вінграновський”

 

2,432 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.