Інформація щодо наради міського голови з керівниками комунальних закладів

10 січня 2023 року міський голова Олег Демченко провів розширену апаратну нараду, на якій розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності громади.

Про це інформує прес-служба міської ради.

Наразі до міського бюджету надійшло майже 3 млн грн. – це не високий рівень надходжень, притаманний початку нового бюджетного року.
Фінансовим управлінням міської ради складено річний розпис-це важлива складова бюджетної діяльності.

Міський голова звернув увагу на наповнення бюджету міської громади та доручив провести моніторинг сплати податків до міського бюджету усіх підприємств, установ та організацій,що діють на території громади. В громаді з травня 2022 року відновлено надання адміністративних послуг, яких того року надано більш, як 23 тисячі та запроваджуються нові послуги – видача паспортів громадянина України та закордонних паспортів. Міський ЦНАП забезпечено новими технічними засобами та проводиться робота щодо надання якісних послуг жителям громади.
В освітянській галузі міської громади розпочався новий навчальний семестр з 09 січня 2023 року. Щодня збільшується кількість дітей, які навчаються в очному режимі. Повністю завершена робота з підготовки найпростіших укриттів в освітніх закладах громади, які облаштовані усім необхідним для безпеки дітей.

На нараді були розглянуті питання закладів медицини. Головні лікарі доповіли про ріст захворюваності на грип. Всі заклади мають противірусну вакцину, але продовжують її тендерні закупівлі. Росту на COVID не виявлено, проте в КЗ «Центральна районна лікарня» наразі лікується дві людини.

Температурний режим в закладах медицини сталий, системи тепловодопостачання працюють в нормальному режимі.

Наостанок апаратної наради міський голова надав ряд постановчих завдань зокрема, щодо організації захисту інфраструктурних об’єктів громади, проведення робіт з посипання доріг в умовах надзвичайних погодних ситуацій та розчищення тротуарів для безпечного пересування людей, забезпечення дотримання вимог до споруд цивільного захисту, надання списку вулиць та доріг громади, які потребують ремонту. Очільник громади звернув увагу на дотримання правил благоустрою, своєчасного вивезення сміття. Олег Михайлович надав доручення щодо обліку комунальних закладів. Особливу увагу очільник громади звернув на роботу поліції щодо попередження та профілактичної роботи із порушниками громадського порядку, які знищують турнікети на центральній міській площі, паркуються будь-де та наражають на небезпеку людей

10,379 total views, 10 views today

1 comment

 1. Мама мія

  У Чорномырдина здається було так:: «Никогда такого не было, и вот опять».
  У нас трохи не так, але схоже: це щодо діяльності наших комунальників у сфері виконання (чи не виконання) послуг з обслуговування житлового фонду, який не є належним до ОСББ..

  А такого житла у місті ще до хвіга і навіть більше.

  У якому воно стані, а особливо те, як обслуговуэться, то є “терра інкогніта”.
  У всякому випадку, щось, у ретроспективі років з 50 у зворотньому ліку часу, не згадується, щоб таке питання от так відкрито ставилось у якомусь ЗМІ для широкого загалу народу.

  Гроші комунальними організаціями за послуги збирались, а особливих- втират їх на роботи з підтримання житлового фонду в нормальному стані та на суттєві ремонтні роботи на житлові багатоквартирні будинки не направлялись.

  От і коли настала пора так званого кондімініумного реформування житлових стосунків ( створення ОСББ) то й повилазили проблеми, що житло комунальне, відомче (окрім більш менш нових будинків) аж, м’яко кажучи, практично нікаковське.

  За Законом про ОСББ спочатку проголосили, що перед передачею будинків у спільну сумісну власність власників квартир, вони (будинки) та прибудинкова територія повинні були бути капітально (чи середньо, чи поточно) відремонтованими.
  Тута ж , угледівши, що будинки – фактично напівпридатні, ті ж законодавці (обранці народні ???!!!!) швиденько доприйняли Закон Про особливості застосування попереднього закону і обмовили, що власники комунального (відомчого) житла “можуть !!!??? надавати допомогу” у приведені будинків у нормальний стан (тобто у їх ремонті).
  Реально ніхто тієї допомоги отримати не міг, бо ” в бюджеті немає коштів”.
  А кошти де ???
  Або не збереглись, або розікратрачені.
  На прикладі стану давнього житла, наприклад 4-мікрорайону (Цукро-молочні будинки) реально можна це все побачити.
  Конкретні приклади: вул. Промислова (Промилєнна) будинки хоча №2, № 4 – практично аварійні. Стіни від верхнього рівня (другого поверху) до фундаменту розповзаються.
  Будинок № 2, за поясненнями мешканця (інженера будвельника), які він висловив, ще років 10 тому, був визнаний аварійним ще у кінці 90-х років, а проживання мешканців у ньому далеко від стану безпечного.
  І що ? А так і живуть. А деякі квартири просто продали іншим ризикованим людям.
  І до речі цей будинок, наряду з іншими подібними, були запропоновані до перетворення в ОСББ.
  Ну щоб мешканці, які пішли на таку авантюру взяли на себе всі проблеми з капітал-капітального ремонту будинків, або повинні були б вирішити питання про їх знесення та за власні кошти (!!!???) побудувати для співвласників таких будинків нового житла !!!!!
  Оригінально ????
  Ого – ще й як !!!!!
  Ну а хтось ці будинки на мікрорайоні і саме які, та під чиїм проводом чи наглядом обслуговує ??? кажуть такий є.
  У всякому випадку гроші за “послуги” збираються. Ким, куди, як витрачаються – “бальшой сєкрєт”.
  Бо у свій час такий собі “обслуговуватель” – кажуть тепер це вже не СПД чи ФОП, а “Управляюча компанія” слідчому Первомайської поліції заявив (не то через незнання законодавства, не то брешучи), що він є фізична особа з надання комунальних послуг і за законом вести бухгалтерський облік та звітувати будь-кому не зобов’язаний.
  І знаєте слідчий тому таки поясненню повірив.
  Також таки чи через некомпетенцію, чи від лінощів чи з якогось інтересу.

  Що буде з таким житлом в подальшому гадати не доводиться – дійде до повного розвалу, а власникам квартир в цих будинках влада скаже, “а чого ж своєчасно не складалим акти, що Вас погано обслуговує якесь Управляюче частноє ліцо.
  От тож і питання на хвіга тоді таке ЖКГ як у нас в маісті та на хвіга тоді такі Управляючі особи чи Компанії.
  І також питання: Якщо гроші ж все-таки збираються за такі “послуги”, то ж вони десь осідають, і якщо послуги (роботи) все – таки робляться – то якими документами (мабуть, актами приймання робіт, послуг) і ким вони повинні оформлятись та підписуватись, бо ж на них списуються мабуть ті гроші.
  І до речі, чималенькі суми – за рахунок субсидій.
  Просто кажучи може бути і таки мабуть є ситуація – бюджетні і людські гроші – на вітер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.