На Первомайщині прокуратура стягнула з Одеської фірми 300 тис грн боргу за землю

Господарським судом Одеської області задоволено позовні вимоги прокурора про стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю на користь Арбузинської об’єднаної територіальної громади заборгованості по орендній платі за землю.

Первомайською окружною прокуратурою встановлено, що орендар з вересня 2020 року на підставі договору оренди землі, укладеного з Арбузинською селищною радою, використовує земельну ділянку комунальної власності площею 0,85 га в межах смт Арбузинка Первомайського району Миколаївської області, на якій розташований належний йому майновий комплекс комерційного призначення.

Водночас, у порушення вимог договору, земельного та податкового законодавства товариство з вересня 2020 року по травень 2022 року не сплачувало до бюджету орендну плату за користування вказаною земельною ділянкою комунальної власності.

Таке порушення спричинило ненадходження до місцевого бюджету коштів у сумі майже 300 тис грн і негативно вплинуло на стан реалізації соціально-економічних програм.

3,273 total views, 3 views today

1 comment

  1. Форма СХ 1

    А скільки коштують збитки завдані вже багаторічним неприбиранням будівельних залишків від зруйнованих підприємств та неповерненням (звичайно після їх рекультавації) колишніх їх виробничних земель у сільгоспвикористання ????
    Бо там набереться не 0,85 га. а в 1000 разів більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.