Зниклий на Миколаївщині хлопчик пройшов 10 кілометрів від дому

9-річного Сергія Петухова, якого відучора шукали поліцейські, оперативники знайшли за 10 км від рідного села живим і неушкодженим

Близько 12 годин тривали пошуки хлопчика. Увесь цей час він провів на вулиці. А розшукали його неподалік залізничної колії біля сусіднього населеного пункту.

Сергійко зник вчора вдень у с. Добре. Повідомлення про його зникнення до поліції надійшло близько 22:00 від рідних.

Одразу ж по тривозі був піднятий увесь особовий склад поліції, а під контролем керівництва обласного главку розгорнута масштабна розшукова поліцейська операція.

Усю ніч хлопчика шукали поліцейські Баштанського райвідділу поліції та найближчих відділень, оперативники, кінологи зі службовими собаками, військові, місцева громада та небайдужі громадяни у Доброму та селах поблизу.

Близько 10:00 сьогодні Сергія знайшли оперативники живим і неушкодженим за 10 кілометрів від домівки, коли він йшов уздовж залізничної колії неподалік села Лоцкине. Наразі життю дитини нічого не загрожує.

Шановні батьки! Будьте пильними до своїх дітей, завжди тримайте їх у полі зору, особливо малолітніх, спілкуйтесь із ними і пояснюйте їм правила безпечної поведінки.
У разі зникнення ваших близьких або рідних — негайно повідомляйте на 102!

5,159 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.