У Миколаївській області запроваджено цілодобові графіки погодинних відключень

Три черги по 2 дві години кожна – по Миколаївській області запроваджено цілодобові графіки погодинних відключень

Станом на ранок, 21 листопада, по Миколаївській області немає потреби в застосуванні графіків аварійних відключеннях, проте, для стабілізації ситуації в енергосистемі України, все ж продовжують діяти графіки погодинних відключень.

Про це повідомляє Миколаївобленерго.

Споживачів АТ «Миколаївобленерго» поділили на 3 черги – передбачається, що вони зміняють одна одну з періодичністю у 2 години. Раніше знеструмлення відбувалося тільки вдень, на сьогодні графіки діють цілодобово.

Розмежування між чергами можна побачити на «годиннику» внизу (він поділений на 24 години, кожній з черг присвоєно свій колір – відповідно зафарбовані сектори чергуються з періодичністю у 2 години).

Сьогодні ситуація в енергосистемі України дозволяє застосовувати графіки погодинних відключень не в повному обсязі і по черзі, відповідно до розробленого та затвердженого порядку.

При цьому, АТ «Миколаївобленерго» нагадує, що у випадку нових ворожих ударів по критичній інфраструктурі, можливі і вимушені екстрені відключення електроенергії. Проте складати руки чи впадати у відчай не варто, навпаки – маємо бути зібраними та готовими.

А отже, телефони та павербанки краще тримати максимально зарядженими, вдома мають бути свічки та ліхтарики, а в серці – віра в ЗСУ та нашу Перемогу.

🔹Перша черга – http://surl.li/dnvqy

🔹Друга черга – http://surl.li/dnvrd

🔹Третя черга – http://surl.li/dnvrg

7,635 total views, 3 views today

1 comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.