У Первомайському Поні Парку відбулася “виїздка” – змагання на техніку верхової їзди. Фото

Якравим днем для Первомайського Поні Парку видалася остання субота жовтня. Тут, сонячного, погожого дня, зібралася велелюдна компанія з постійних відвідувачів стайні, іхніх родин та глядачів. Учні тренера   Марії Галатій зібралися для своєрідного екзамену – змагання з техніки верхової їзди.

 – Це замагання між дітьми, які досягли рівня професіоналізму. Перший крок до майбутніх спортсменів. У нас 11 учасників, віком від 11 до 14 років. Хлопці та дівчата. Це змагання – виїздка, орієнтована на техніку їзди. Враховується якість їзди, наскільки кінь слухається вершника. Потрібно пройти прокладений маршрут, – розповіла Марія Галатій.

Виїздка демонструє гармонійну взаємодію коня та вершника через чіткість виконання певних фігур і вправ, досконалість керування конем. Під час змагань вершник має продемонструвати правильність рухів коня. Оцінюється також гармонія рухів коня й посадка вершника.

За результат виступу 10-річної Даші вболіває її мама – відома у місті перукар Ольга Наумова. Разом з тим, жінка присутня і як волонтер – збирає кошти на “бавовну для Притули”. Розповідає, що доньці рекомендувала перед заїздом бути впевненою, вірити в себе та посміхатися. Пані Ольга знає що радити, оскільки сама з дитинства займається кінним спортом, а її дочка –  вже півтора року:

– Це сімейний спорт, я з дитинства займалася кінним спортом. Старша дочка теж працює з кіньми. Це такий спорт який не можна не полюбити. Спілкування з кіньми – віддушина, радість, буря емоцій. Мені подобається дуже верхова їзда і  цей спорт з кіньми взагалі. Слкування з кіньми – як з дельфінами. Вони лікують. І  діти стають врівноваженими, вчаться любити.

Окрім споглядання за  кінними алюрами, відвідувачі спілкувалися з іншими мешканцями стайні та вольєрів поруч. Тут і кізоньки, і кролики, і фазани. Приходили і з своїми улюбленцями. Бажаючі – каталися верхи.

Зрештою, коли всі  учні школи верхової їзди закінчили виступи, стали відомими результати виїздки. Третє місце за кількістю набраних балів у Дениса Чорного. Другу позицію зайняв Подолянчук Серафим. А найкращий результат у тринадцятирічної Валерії Канонцевої. Дівчинка займається верховою їздою лише 4 місяці. Але коней любить з раннього віку. Для досягнення високого результату необхідно чітко знати маршрут, виконувати поставлені задачі та дотримуватись настанов тренера, розповіла Валерія.

4,986 total views, 9 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.