Первомайщина попрощалася із Михальченком Олександром, воїном ЗСУ

27 жовтня 2022 року жителі Мигії, що на Первомайщині, попрощалися з воїном-земляком Михальченком Олександром Івановичем.

похорон Олександра Михальченка

Михальченко Олександр — 1992 року народження, загинув, боронячи Україну від російських загарбників. Олександр від початку повномасштабних бойових дій пішов на війну добровольцем. Життя молодого чоловіка обірвалося 10 липня 2022 року внаслідок ворожого обстрілу, повідомляє видання Gard.city

Друзі Олександра згадують про загиблого, як про добру та світлу людину: вів активний спосіб життя, був інструктором з рафтингу, екскурсоводом, подорожував, мріяв про власну справу в галузі туризму. Був веселим, доброзичливим та сміливим.

Прощалися з Олександром в супроводі почесної варти та військового оркестру 40-ї окремої артилерійської бригади імені Великого князя Вітовта. Віддати останню шану захисникові прийшли друзі, військові, учнівська молодь, представники духовенства та місцевої влади. Дорога від будинку воїна і до цвинтаря була встелена живими квітами, на узбіччях стояли односельчани.

Поховали Олександра Михальченка на Мигіївському кладовищі. Без сина лишились мати та батько, без брата — сестра.

3,811 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.